|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Akcja sprzątania terenu w rejonie rzeki i jeziora

źródło: Google Earth

W przedostatni weekend kwietnia w Strzyżewie Kościelnym odbędzie się wspólna akcja porządkowania terenów w rejonie rzeki Wełny. Zainteresowani mogą dołączyć.

Inicjatywa odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o godzinie 12. Założeniem jest posprzątanie terenów wzdłuż Wełny i Jeziora Strzyżewskiego. Akcja rozpocznie się nad brzegiem akwenu w Strzyżewie Kościelnym – dokładna lokalizacja pod linkiem.

– Zapraszam wszystkich miłośników przyrody do wspólnego porządkowania terenów wokół rzeki Wełny.  Zachęcam do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, społeczne działanie ma sens i przynosi dobre efekty – zaprasza Mariusz Nawrocki: – Będziemy razem porządkować brzegi rzeki Wełny od jeziora Strzyżewskiego wzdłuż Wełny w kierunku Jankowa Dolnego oraz w kierunku jeziora Piotrowskiego . Zapewniamy rękawice ochronne oraz worki na odpady. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zyga
Zyga
12/04/2023 11:04

Bardzo dobra akcja, nie powinno zabraknąć ludzi dobrej woli, ale także wszelkich ekologów, którzy martwią się o drzewa i lasy, a przecież woda jest w tej chwili najważniejsza dla ludzkości.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.