|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Setne urodziny pana Czesława

W miniony czwartek swoje setne urodziny obchodził pan Czesław Tuleja, mieszkaniec Mnichowa w gminie Gniezno.

Setne urodziny zawsze są okazją do tego, by pogratulować zasłużonego wieku. Pan Czesław Tuleja urodził się 27 kwietnia 1923 roku w Chicago. Kiedy miał niecałe półtora roku, jego rodzice przeprowadzili się do odrodzonej Polski i zamieszkali w zakupionym w Mnichowie majątku. 

Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu, pana Czesława odwiedziła wójt gminy Gniezno Maria Suplicka, sołtys wsi Sławomir Kujawa oraz dyrektor poznańskiego oddziału KRUS Łukasz Grabowski. Wszyscy życzyli jubilatowi dużo zdrowia i radości oraz miłych chwil spędzanych w gronie najbliższych. Wartym dodania jest to, że siostra pana Czesława, Maria, dożyła 102 lat. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
29/04/2023 09:10

Gratulacje!

Leszek
Leszek
28/04/2023 18:10

Wszystkiego najlepszego Panie Czeslawie duzo zdrowie zyczy Leszek Bierniewicz ze Szwecja© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.