|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Tour de Pologne na terenie powiatu – zostaną zamknięte drogi

Znak drogowy uwaga

W najbliższą sobotę zmotoryzowani chcący przejechać przez rejon gminy Kiszkowo oraz do Pobiedzisk muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

W sobotę 29 lipca 2023 r. odbędzie się pierwszy etap Tour de Pologne. Rowerowy wyścig po latach powraca do Wielkopolski, a w tym także trasa zahaczy o powiat gnieźnieński – przez gminę Kiszkowo.

Trasa wyścigu przebiegać będzie drogą wojewódzką 197 i na terenie Kiszkowa przez ul. Szkolną, Rynek, Kościelną i Pobiedziską i dalej w kierunku Węgorzewa na Pobiedziska. W związku z przejazdem peletonu będą występować utrudnienia w ruchu.

29 lipca 2023 na wskazanych drogach wystąpią utrudnienia – od około godziny 12:00 do około 15:00. Tego dnia będzie obowiązywał zakaz parkowania na trasie przejazdu w związku z tym kierowcy proszeni są o usunięcie pojazdów z wyżej wymienionych ulic. Miejscem bezpiecznym do kibicowania będzie rynek w Kiszkowie.

Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą całkowicie zablokowane i wyłączone z ruchu. Blokada potrwa od około godz. 13:00 do ok. godz. 13:45. Otwarcie ruchu nastąpi po przejeździe pilota zamykającego koniec wyścigu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
VIP
VIP
26/07/2023 08:42

Rozkopany rynek w Kiszkowie jest „miejscem bezpiecznym do kibicowania”? Ktoś tu ma poczucie humoru.

Obserwator
Obserwator
25/07/2023 19:36

Szkoda ze nie pojadą w Gnieźnie ul. Roosevelta. Taka nowoczesna i przystosowana dla rowerów. Europejskie Cudo© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.