|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Niebezpieczne „zabawy” na ul. Dalkoskiej

Skontaktował się z nami jeden z mieszkańców, który opisał sytuację, jaka miała miejsce w miniony czwartek na ul. Dalkoskiej.

Jak przekazał gnieźnianin, sprawa dotyczy trójki chłopaków, którzy najwyraźniej mając nadmiar wolnego czasu, postanowiła poużywać sobie na własnym i innych bezpieczeństwie. Sytuacja miała miejsce 14 września, przed godziną 18.

Jak napisał mieszkaniec, najpierw mieli oni się bawić w rejonie nasypu kolejowego. – Potem wzięli duży kamień i położyli go na środku drogi – opisuje. Jak dalej dodał, skończyło się to najechaniem na kamień przez pojazd, który na skutek tego miał uszkodzić oponę lub koło. Na nadesłanych zdjęciach widać odłamki, które leżą w różnych częściach jezdni. Zanim doszło do ww. kolizji, chłopacy oddalili się z miejsca zdarzenia.

W sprawie skontaktowaliśmy się z KPP Gniezno, jednak wczoraj nikt nie zgłosił takiego zachowania ani uszkodzenia pojazdu w tym rejonie miasta. W przypadku zauważenia tego typu sytuacji, zalecamy reagować i informować od razu odpowiednie do tego instytucje.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Straż wiejska
Straż wiejska
17/09/2023 18:42

Tak, informować?
A później człowiek usłyszy. Co to tobie przeszkadza…© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.