|  Rafał Wichniewicz  |  4 komentarze

Obejście dla zamkniętych schodów na Winiarach zostało ukończone

źródło: Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Zakończono prace związane z wykonaniem obejścia dla zamkniętych schodów z ul. Orcholskiej na os. Orła Białego. Tymczasem niektórzy forsują płotki, odgradzające prywatny teren.

W ostatnich dniach zakończono prace związane z budową chodnika i „odświeżeniem” schodów, które znajdują się przy wieżowcu nr 1. Jest to efekt wspólnych działań Urzędu Miejskiego i Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, które podjęły się zadania budowy obejścia dla zamkniętego chodnika przy dawnej „Panoramie”. 

Od tej pory mieszkańcy idący od strony miasta w stronę Winiar, korzystać mogą w pełni z obejścia prowadzącego od ul. Orcholskiej, około 75 metrów dalej od zamkniętych schodów. – Dodatkowym atrybutem dla tej inwestycji są piękne widoki przyrody – pisze na swojej stronie spółdzielnia.

Warto tu dodać, że mimo ustawienia płotków przy „Panoramie”, które zamykają przejście przez teren prywatny, niektórzy mieszkańcy i tak je „forsują” przechodząc po nich lub ryzykują przy stromym zboczu schodzącym do ul. Gdańskiej.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
qeqwedad
qeqwedad
19/09/2023 21:55

No kąt 6 stopni nachylenie podjazdu to to nie jest…

Ala
Ala
19/09/2023 11:17

Jest bardzo stromo na tych schodach. Z wózkiem i dzieckiem nie mogłam zejść. Musiałam cofnąć się do skrzyżowania. Nadzór budowlany to zatwierdził?

Andrzej
Andrzej
18/09/2023 20:03

Nikt nie chodzi tym chodnikiem. Inwestycja tak samo niepotrzebna jak oświetlenie jeziora cała noc. Bezmyślnie wydają nasze pieniądze.

spółdzielca
spółdzielca
18/09/2023 10:34

Ile to kosztowało, kto i z jakiego paragrafu poniósł koszty?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.