|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Kolejna wyprzedaż garażowa za nami

Wielu mieszkańców przybywało w niedzielne południe na teren zielony, położony przy ul. Gombrowicza, gdzie odbyła się jesienna edycja wyprzedaży garażowej.

To wydarzenie już wpisało się w cykl inicjatyw, które szczególnie przyciągają gnieźnian zainteresowanych sprzedażą niepotrzebnych w domu przedmiotów, ale także chętnych do ich kupienia. Tym razem „wędrujące wydarzenie” zagościło na osiedlu Skiereszewo, tuż za blokami stojącymi przy ul. Orzeszkowej – a dokładniej przy ul. Gombrowicza. 

Na miejscu rozstawiło się wielu sprzedających, którzy oferowali różne rzeczy: książki, zabawki, ozdoby,  ubrania, gadżety, starocie, wyposażenie kuchni, garażu, sprzęt gospodarstwa domowego i wiele innych. Tych, którymi chcą się podzielić albo też pozbyć. Stąd też niektóre ceny są symboliczne, ale i nie brakowało prób targowania się pomiędzy stronami. Całości dopełniła wyjątkowo dobra pogoda, która sprzyjała odwiedzinom mieszkańców, tłumnie ciągnącym na „garażówkę”.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław
Jarosław
25/09/2023 14:01

Super© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.