|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Kolejne zderzenie w miejscu porannego wypadku na S5

Trzy godziny po wypadku, do jakiego doszło na drodze S5, w tym samym miejscu nastąpiło kolejne zdarzenie.

Do wypadku doszło 28 września, około godziny 9:30, na nitce S5 w kierunku Poznania, na wysokości Pyszczynka.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w miejscu, gdzie po 6 rano doszło do wypadku z udziałem ciężarówki, która wypadła do rowu i przewróciła się na bok, około  wpół do 10 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – jedno z nich uderzyło w radiowóz drogówki, która prowadziła działania na miejscu poprzedniego zdarzenia. Wcześniej na tym odcinku wprowadzono ruch jednym pasem.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane OSP Modliszewo i JRG Gniezno, które po dotarciu zastały rozbite pojazdy i uczestników zdarzenia, którzy opuścili je o własnych siłach. Jedna osoba trafiła do karetki zespołu ratownictwa medycznego. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań droga została chwilowo zablokowana, a po około pół godziny wprowadzono ruch jednym pasem. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Obiektywny
Obiektywny
28/09/2023 12:12

Za wolno jechali…

Damian
Damian
28/09/2023 11:49

Tak się kończy gapienie na cudzą tragedię. Zdjęcia na FB pewnie nie wyszly© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.