|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Wizyta strażników miejskich z Łotwy

źródło: Urząd Miejski

W ubiegłym tygodniu komendę Straży Miejskiej w Gnieźnie odwiedzili funkcjonariusze Straży Miejskiej z Daugavpils na Łotwie z zastępcą komendanta Denisem Perkuns na czele.

Spotkanie było okazją do zaprezentowania przez Janusza Wardę, zastępcę komendanta gnieźnieńskiej Straży Miejskiej stanowiska kierowania oraz Zespołu ds. Monitoringu, a także zasad funkcjonowania i współpracy z innymi służbami działającymi na rzecz naszych mieszkańców.

Szef delegacji opowiedział, z jakimi problemami na co dzień mają do czynienia Łotysze, a kierownik monitoringu miała sposobność zapoznać się z systemem monitoringu miejskiego. Goście w towarzystwie Prefekta Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych RP Artura Hołubiczko mieli również okazję zwiedzić Pierwszą Stolicę Polski.

źródło: Urząd Miejski

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.