|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Sezon grzewczy rusza od poniedziałku

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje o planowanym rozpoczęciu sezonu grzewczego na terenie Gniezna.

Spadające temperatury już są odczuwalne na zewnątrz, a to oznacza, że rozpoczęcie sezonu grzewczego stało się kwestią czasu. Dlatego PEC poinformował, że od poniedziałku 9 października rozpocznie się uruchomienie dostaw ciepła systemowego do budynków podłączonych do sieci.

– Przypominamy, że dostawę ciepła do budynków reguluje automatyka pogodowa w węzłach cieplnych, która po przekroczeniu nastawionych temperatur zewnętrznych ogranicza pobór energii cieplnej do zera. W przypadku chęci skorzystania z Ciepła systemowego, czyli załączenia węzła cieplnego w późniejszym terminie prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel.: (61) 428-45-62 lub tel. kom. 723 343 005 – informuje spółka.

Jak dodano, pisemnych lub e-mailowych zgłoszeń uruchomienia ciepła dokonują właściciele, administratorzy lub zarządcy budynków. Mieszkańcy bloków i budynków wielorodzinnych chęć ogrzania budynku powinni zgłaszać się do zarządcy lub spółdzielni mieszkaniowej.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Antoni ZYGMUNT
Marek Antoni ZYGMUNT
06/10/2023 13:40

Mieszkańcy bloków chęć ogrzania budynku powinni zgłaszać się do swojego zarządcy lub do spółdzielni mieszkaniowej. ulica Budowlanych 2 . tel. 61-426-54-25© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.