|  MN  |  1 komentarz

Spotkania ze specjalistami w ramach Klubu Pacjenta

Fundacja „Z sercem do Pacjenta” serdecznie zaprasza seniorów na spotkanie profilaktyczne Klubu Pacjenta, które odbędzie się 8 listopada o 15.00 w Instytucie Kultury Europejskiej UAM (sala 25), ul. Kostrzewskiego 5/7 w Gnieźnie.

Spotkanie będzie skupione na tematach związanych z chorobami cywilizacyjnymi, ich profilaktyką i wpływem na zdrowie oraz jakość życia. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia wiedzy i nawiązania kontaktów z innymi mieszkańcami Gniezna, którzy interesują się tą tematyką.

W programie spotkania znajdzie się:
– Wykład eksperta w dziedzinie zdrowia dotyczący chorób cywilizacyjnych.
– Możliwość zadawania pytań i dyskusji.
– Możliwość wykonania bezpłatnych badań: pomiar ciśnienia, pomiar poziomu cukru.
– Integracyjne spotkanie z uczestnikami klubu.

Spotkanie ma charakter otwarty i jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy do udziału w Klubie Pacjenta.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek ZYGMUNT
Marek ZYGMUNT
04/11/2023 17:52

Możliwość spotkania z kilkoma KARDIOLOGAMI bez wielomiesięcznego czekania przyciągnęło by zapewne więcej ludzi. Bo o chorobach cywilizacyjnych wszyscy wiedzą już dosyć. !!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.