|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Tłumy na kolejnej wyprzedaży garażowej

Po raz kolejny gnieźnianie pokazali, że inicjatywa „garażówki” budzi duże zainteresowanie – zarówno wśród sprzedawców, jak i kupujących.

Wyprzedaż garażowa już trwale wpisała się w kalendarz wydarzeń cyklicznych, odbywających się około raz na kwartał i w różnych lokalizacjach. Urząd Miejski, który jest ich organizatorem, w cieplejszych porach zapraszał już do wystawiania się w różnych punktach miasta, a tym razem jesienna edycja zagościła ponownie w hali widowiskowo-sportowej.

Antyki, książki, zabawki, rośliny, płyty, porcelana, ozdoby, buty, gadżety, odzież, komputery, sprzęt elektroniczny – to tylko część „asortymentu” tej odsłony wydarzenia. 

Frekwencja podczas listopadowej „garażówki” była zaskakująco duża – i to tak, że w pewnym momencie zaczęło brakować miejsca dla wystawiających się, a oglądający musieli przemieszczać się w tłumie. To tylko pokazuje, że pomysł wyprzedawania tego, co zalega w naszych domach znalazła duże zainteresowanie, które nie słabnie, ponieważ na każdej kolejnej edycji można znaleźć ciekawe przedmioty. I tego bogatego wyboru nie brakuje.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
21/11/2023 11:36

Myślę że warto zrobić z tego wydarzenie cykliczne (raz w miesiącu). W Poznaniu jest co tydzień i cieszy się wielkim zainteresowaniem 🙂

O wiesniak
O wiesniak
19/11/2023 18:46

Garażowa…. Kupię sprzedam antyki..© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.