|  MN  |  Zostaw komentarz

„Anielskie Skrzydła” dla seniorów

Akcja Anielskie Skrzydła
zdjęcie nadesłane

Akademia Nauk Stosowanych w Gnieźnie po raz kolejny organizuje akcję społeczną „Anielskie Skrzydła”, skierowaną na seniorów.

To już IV. edycja akcji, która kontynuowana jest przed świętami Bożego Narodzenia. To inicjatywa całej społeczności akademickiej ANS Gniezno oraz ludzi dobrej woli, która ma na celu wsparcie seniorów – podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Gnieźnie.

Organizatorzy liczą na to, że i w tym roku nie zabraknie ludzi dobrej woli, którzy otoczą atencją seniorów, wesprą dobrym słowem, drobnym upominkiem i sprawią, by okres Świąt Bożego Narodzenia był dla nich wyjątkowy.

W jaki sposób można przyłączyć się do akcji? Pod tym linkiem funkcjonuje formularz, gdzie znajduje się lista osób, których można obdarować prezentem. Dalej należy postępować według instrukcji podanej na tej samej stronie. Akcja trwa do połowy grudnia – zachęcamy do udziału!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.