|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Włamanie do domu. Szukają osób, które mogły widzieć sprawców

Droga z Żydowa w kierunku Gurowa
Droga z Żydowa w kierunku Gurowa, źródło: Google Street View

W biały dzień do domu stojącego przy drodze z Żydowa do Gurowa włamali się nieznani sprawcy. Osoby, które mogły ich widzieć lub przypadkowo nagrać kamerką samochodową, proszone są o kontakt.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 27 listopada pomiędzy godziną 7:30 a 14:00. Do domu znajdującego się na drodze między Żydowem a Gurowem włamali się nieznani sprawcy, którzy go okradli, po czym oddalili się z miejsca.

O sprawie została powiadomiona policja, ale bliscy okradzionych poszukują osób, które mogły coś widzieć: – Poszukujemy osób, które w tych godzinach przejeżdżały drogą Gurowo – Żydowo. Być może Wasze kamerki w samochodzie bądź czujne oko zarejestrowały osoby (osobę) idącą drogą/polem, z czarnymi torbami podróżnymi, być może dziwnie się zachowywały, rozglądały, czaiły…. Miejsce to jest zamieszkałe tylko przez 2 rodziny, więc prawdopodobieństwo pieszych w tych godzinach jest małe! Jakakolwiek informacja jest na wagę złota i może pomóc ująć sprawcę/sprawców – piszą.

Osoby posiadające monitoring obejmujący okoliczne drogi lub przejeżdżały autem z kamerkami, proszeni są o ich przejrzenie. Jeśli ktokolwiek może mieć jakieś informacje, proszony jest o kontakt z policją lub z wyżej wymienionymi (post poniżej).

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.