|  Artykuł sponsorowany  |  Zostaw komentarz

Drzwi otwarte do świata nowoczesnej edukacji!

zdjęcie nadesłane

Na fascynujący Dzień Otwarty serdecznie zaprasza wszystkich nowe centrum edukacyjne Gniezna: Stolica eXperymentu! Odbędzie się on już w najbliższą sobotę, 9 grudnia. To wyjątkowe, bezpłatne wydarzenie skierowane jest do dzieci i młodzieży, oferując im możliwość eksploracji nowych technologii poprzez interaktywne zajęcia. Zapisy telefoniczne wystartowały już od poniedziałku.

  • 10:00 do 11:00 – Odkrywanie tajemnic nowych technologii

Rozpoczęcie Dnia Otwartego będzie magiczne, dzięki zajęciom na podłodze SmartFloor, gdzie dzieci w wieku 5-8 lat będą miały okazję do świątecznej zabawy, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności.

Długopis 3D to z kolei propozycja dla dzieci w wieku 6-7 lat, które stworzą niezwykłe ozdoby, ożywiając swoje kreatywne pomysły trójwymiarowym rysunkiem.

ScottyGo to gra wprowadzająca najmłodszych do świata kodowania i programowania, za pomocą specjalnie zaprojektowanych bloczków z piktogramami i liczmanami. Zapisy dla dzieci 6-8 lat.

Dla fanów klocków LEGO przygotowano zajęcia, podczas których będą budować poznając tajniki programowania. Zapisy dla dzieci 7-9 lat.

  • 11:15 do 12:15 – Kreatywność na najwyższym poziomie

Drugą porcją zajęć na SmartFloor dzieci w wieku 5-8 lat będą miały kolejną szansę na świąteczną zabawę i rozwijanie umiejętności.

W Minecraftcie, dzieci od 6 lat będą budować urokliwą wioskę św. Mikołaja, składającą się z magicznych domków, kolorowych choinek i tajemniczych zakamarków.

BeCreo! to z kolei zaproszenie do odkrywania fascynującego świata programowania od podstaw dla dzieci 9+ lat.

SOWA (Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności) zaprosi dzieci w wieku 8-10 lat do zapoznania się z interaktywną wystawą i wzięcia udziału w kreatywnych warsztatach w magicznej Majsterni.

  • 12:30 do 13:30 – Wkraczaj w świat inteligentnych technologii

GeniBot to propozycja dla dzieci w wieku 8-10 lat, które chcą wkraczać w fascynujący świat programowania i projektować inteligentne boty.

W Minecraftcie, edukatorzy zaproszą kolejną grupę dzieci od 6 lat do budowy urokliwej wioski św. Mikołaja.

Zajęcia z Micro:bit dla dzieci 8-11 lat będą okazją do odkrywania świata elektroniki i programowania za pomocą niewielkiej płytki, pełnej technologicznych możliwości.

SOWA (Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności) zaprosi kolejną grupę dzieci w wieku 8-10 lat do czerpania inspiracji z interaktywnej wystawy i warsztatów w magicznej Majsterni.

  • Zapisy na Dzień Otwarty odbywają się wyłącznie telefonicznie pod numerem 786 815 155, w godzinach 10-16.

Liczba miejsc ograniczona – już dziś warto zapisać swoje pociechy na Dzień Otwarty w Stolicy eXperymentu w Gnieźnie, by odkryły świat nowoczesnej edukacji i nauki poprzez zabawę!

Więcej informacji o ofercie Centrum Nauki Stolica eXperymentu oraz zapisy na zajęcia cykliczne można znaleźć pod adresem http://stolicaexperymentu.edu.pl

Projekt współfinansowany jest przez Fundację VILLUM, będącą częścią VELUX Foundations.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.