|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Święty Mikołaj odwiedził Małych Polan z Przedszkola nr 8

zdjęcia nadesłane

W miniony, środowy poranek wielu najmłodszych pierwszym, co zrobiło, było szukanie śladów odwiedzin świętego Mikołaja. Do niektórych przyszedł on osobiście – tak jak w Przedszkolu nr 8.

Małych wychowanków z placówki przy ul. Budowlanych 22 odwiedził 6 grudnia wyjątkowy gość, na którego czekali chyba wszyscy. Ta wizyta została odebrana z nieskrywaną wielką radością, ale i zaciekawieniem. Była to okazja do poznania tradycji, historii, ale i nie zabrakło pytania o to, czy wszyscy w minionym roku byli grzeczni.

Dla samego zaproszonego było to też nie lada wyzwanie, bo spotkać się z nim chciały wszystkie grupy przedszkolne. Te natomiast odwzajemniły się mu wykonaniem przedstawienia, które przygotowały dla niego dzieci z „zerówki”. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.