|  Rafał Wichniewicz  |  4 komentarze

Trudne warunki na drogach – wstrzymane kursy MPK (aktualizacja)

Z uwagi na trwające od sobotniego ranka marznące opady, na drogach występują trudne warunki do poruszania się zarówno pieszo, jak i pojazdami.

Aktualizacja z godziny 9:30: Autobusy MPK powoli zaczynają wznawiać kursowanie.

Od wczesnych godzin 9 grudnia nad naszym regionem przechodzą marznące opady w postaci mżawki oraz drobnego deszczu, który momentalnie osiadając na nawierzchni chodników i dróg zaczyna zamarzać. W efekcie miejscami poruszanie się jest bardzo trudne. Dochodzi też do pierwszych kolizji na drogach.

Z powodu trudnych warunków atmosferycznych, wstrzymane zostały także kursy autobusów MPK. Te, które były w trasie, udały się do zajezdni lub na końcówki tras, gdzie będą oczekiwać na poprawę sytuacji na drogach.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz B
Tomasz B
09/12/2023 23:57

Te elektryczne autobusy będą lepsze zimą …

Ada
Ada
09/12/2023 12:46

I jak sytuacja wygląda na drogach teraz? Sypią wogóle?

Jurand z Spychowa
Jurand z Spychowa
09/12/2023 10:51

Nie wiem skąd MPK ma tych kierowców z łapami spod kuroniówki którzy w trakcie łapanki nie potrafili uciec .Mruganie długi za to jest mandat ,kobieta która prowadzi autobus nie potrafi się złamać autobusem tylko stoi na środku ulicy mało się nie popłakała skąd MPK bierze tych ludzi

Krzysiek
Krzysiek
09/12/2023 09:33

Teraz wyobraźcie sobie zielony ład, bez samochodów i z wstrzymaną komunikacją miejską.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.