|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Nowy wóz dla OSP Niechanowo dotarł do jednostki

Druhowie z Niechanowa mają nowy pojazd ratowniczo-gaśniczy. W środowy wieczór dotarł on do przypisanej mu jednostki.

Prawie rok od momentu przyznania dofinansowania dla ochotniczych straży pożarnych, 7 lutego do Niechanowa przybył długo oczekiwany, fabrycznie nowy, średni wóz ratowniczo-gaśniczy.

Pojazd marki Scania podniesie poziom sprawności wyjazdowej, zapewniając zabezpieczenie nie tylko na terenie gminy Niechanowo, ale także ościennych, gdzie nierzadko miejscowe OSP jest kierowane jako wsparcie w różnych akcjach.

– Jest w nim zamontowany najnowocześniejszy sprzęt, bo tylko taki może gwarantować poprawę bezpieczeństwa i ratowanie osób nie tylko w przypadku wypadków, ale również innych zdarzeń – mówił Szymon Robaszkiewicz, wójt gminy Niechanowo. 

Nowy wóz został powitany przed remizą przez wielu mieszkańców gminy, druhów z OSP Niechanowo oraz z innych zaprzyjaźnionych jednostek, które z tej okazji przybyły do ww. miejscowości. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.