|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zaginiona nastolatka odnalazła się za granicą

Przez kilkanaście godzin trwały działania poszukiwawcze, związane z zaginięciem 13-letniej mieszkanki Gniezna. Ta już zostala odnaleziona.

W czwartkowy wieczór KPP Gniezno zamieściła komunikat o poszukiwaniu 13-latki, która po wyjściu ze szkoły przed południem miała nie wrócić do swojego domu. Nie było też z nią żadnego kontaktu.

Działania były prowadzone w rejonie, gdzie doszło do zaginięcia. Około godziny 22 przeszukanie terenu szpitalnego parku „Dziekanki” oraz okolic ul. Orzeszkowej prowadzili policjanci wraz z strażakami z Gniezna, Zdziechowy, Mnichowa i Strzyżewa Smykowego. Trwały one do późnych godzin nocnych.

W międzyczasie policjanci prowadzili także inne działania w celu ustalenia miejsca jej pobytu. Te przyniosły efekt – w piątkowe południe KPP Gniezno zamieściła komunikat: Miejsce przebywania poszukiwanej od wczoraj13-latki zostało ustalone. Nastolatka jest cała i zdrowa. Przebywa u najbliższego członka rodziny poza granicami kraju. Bardzo dziękujemy za pomoc i nagłośnienie zaginięcia mediom, a także wszystkim tym, którzy udostępnili post.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.