|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Dzień Kobiet z zabiegami w „Medyku”

W czwartkowe popołudnie, do siedziby gnieźnieńskiego „Medyka” przybyły seniorki z Klubu Seniora „Wrzosowisko” z Wrześni, by celebrować kobiece piękno. Pomysłodawczyniami spotkania były nauczycielki WSCKZiU Beata Marek-Walery i Helena Moch.

Podczas wizyty Seniorek uczniowie holistycznie zadbali o urodę pań. Dzięki współpracy i pełnemu zaangażowaniu słuchaczy z kierunków: technik usług kosmetycznych, podolog, masażysta, fotograf, florysta, opiekun medyczny, seniorki mogły poczuć się wyjątkowo.

– Uczniowie nie tylko zadbali o wygląd zewnętrzny swoich „klientek”, ale także o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Goście mogli skorzystać z takich zabiegów jak zbiegi pielęgnacyjne dłoni i twarzy, masaże, pedicure. Podczas niekończących się rozmów uczniowie przekazywali informacje, w jaki sposób Seniorki mogą zadbać o swój wygląd i komfort życia. Opiekunowie medyczni zadbali o profilaktykę zdrowotną, a całość dopełniały piękne kompozycje kwiatowe – informuje Beata Marek-Walery.

Efekty prac uczniów, a także pozytywne emocje, które zagościły na twarzach gości, zostały uwiecznione na licznych fotografiach zarówno tych aranżowanych jak i spontanicznych. Atmosferę przyjaźni, relaksu i odprężenia dało się również zauważyć przy wspólnie spożywanej kawie i poczęstunku. Dla wszystkich było to niesamowite, wielopokoleniowe spotkanie, które zapadnie w pamięci gospodarzy, jak i gości i które z całą pewnością, zainicjuje kolejne tego typu inicjatywy. Przy tej okazji WSCKZiU w Gnieźnie życzy wszystkim Paniom dużo zdrowia i uśmiechu każdego dnia!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.