|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Motocykliści rozpoczną sezon. Będą utrudnienia w ruchu

W najbliższą niedzielę odbędzie się tradycyjna inauguracja sezonu motocyklowego. Do Gniezna zjedzie kilkaset maszyn.

W niedzielę 14 kwietnia w południe na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się rozpoczęcie sezonu motocyklowego. W czasie poprzedzającym rozpoczęcie tradycyjnej parady ulicami miasta, do Gniezna przyjedzie mnóstwo silnikowych jednośladów.

Motocykliści zaczną się zbierać na głównym placu miasta już na dobrą godzinę przed początkiem parady, dlatego tego dnia można spodziewać się utrudnień w ruchu w śródmieściu oraz na trasie przejazdu na teren koszar przy ul. Wrzesińskiej.

Motocykliści wyruszą 14 kwietnia o godzinie 12 z Rynku i pojadą ulicami: Warszawską, Kościuszki, Dworcową, Konikowo, Pod Trzema Mostami, Słoneczną, 17 Dywizji Piechoty, Wesołą i zakończą na terenach zielonych przy Muzeum Zabytków Kultury Technicznej (dawna jednostka wojskowa przy ul. Wrzesińskiej). Po dotarciu na miejsce rozpocznie się tradycyjny piknik z atrakcjami dla uczestników – zaproszeni są wszyscy, nie tylko motocykliści.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.