|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Spore utrudnienia na wyjeździe z Gniezna. „Radzę jechać obwodnicą”

zdjęcia nadesłane

W tym tygodniu rozpoczęły się prace związane z budową sieci wodno-kanalizacyjnej od ul. Roosevelta w kierunku Jankówka. Tworzą się korki.

Prace dotyczą odcinka od granicy Gniezna w kierunku wsi Jankówko na długości łącznej około 1 kilometra z czego tysiąc metrów to sieć wodociągowa, a 760 metrów kanalizacja sanitarna (grawitacyjna i tłoczona). Zadanie jest realizowane przez Gminę Gniezno.

W związku z rozpoczęciem robót, na drodze od Gniezna do Jankówka wprowadzono ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją. Wraz z postępem prac, będzie występował na różnych odcinkach drogi. 

Jak poinformował nas jeden z mieszkańców (załączając zdjęcia), przed sygnalizacją momentami tworzą się spore korki, dlatego skierował radę dla zmotoryzowanych mieszkańców Jankowa Dolnego, Kaliny czy Lulkowa: – Radzę jechać obwodnicą. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kiniu
Kiniu
12/04/2024 12:21

Nie tak dawno na odcinku drogi między Gnieznem a Jankowem Dolnym pobudowano piękna szeroką ścieżkę rowerowa. Czy obecnej inwestycji nikt wcześniej nie potrafił przewidzieć, albo była zaplanowana tylko jak zwykle brak funduszy w kasie. A teraz kolejne utrudnienia w ruchu niszczy się drogę rowerowa itd. Nie wwspomne tu o kasie bo za to wszystko placa podatnicy.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.