|  Rafał Wichniewicz  |  5 komentarzy

Wojska Obrony Terytorialnej pomagają usuwać skutki ulewy

Do Gniezna przyjechała grupa kilkudziesięciu żołnierzy WOT, którzy pomagają w uprzątnięciu miasta po ulewie. 

We wtorkowe przedpołudnie do Gniezna przyjechała grupa około 60 żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. W odpowiedzi na ustalenia poczynione podczas pierwszego posiedzenia sztabu kryzysowego, skierowano ich do naszego miasta w celu wsparcia w uprzątnięciu skutków ulewy i zalegających po niej pozostałości.

Żołnierzy WOT skierowano na początku do działań w centrum miasta, gdzie uprzątają zalegające liście oraz pryzmy lodu. Druga grupa działa na ul. Pod Trzema Mostami, gdzie pomaga w usunięciu zalegającego szlamu i piasku naniesionego przez napływającą wczoraj wodę. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kapral
kapral
21/05/2024 15:27

Gdyby nie min. Macierewicz i utworzone przez niego WOT, to byscie w tym Gnieznie w blocie zyli jeszcze dlugie tygodnie.

Kosma
Kosma
24/05/2024 17:19
Odpowiedź  kapral

Ty, minusie, jeszcze niczego nie zrozumiales? To Gniezno, to stan umyslu. Ta nawalnica,to pierwszy znak z Gory. Kto tego nie zozumial, znaczy kiep. I jak takim miastem rzadzic?

wilk
wilk
25/05/2024 20:08
Odpowiedź  kapral

Masz rację !! Wszystkie platfusy i lemingi wyzywali wtedy ministra Macierewicza,że tworzy swoje wojska,pewnie przeciwko politycznym wrogom !!! A dziś bezwstydnie przychodzą w łaski tym jednostkom,które już wiele razy udowodniły,że są ogromnie potrzebne !!!

Pon
Pon
26/05/2024 12:46
Odpowiedź  wilk

Czy ty się wreszcie nauczysz poprawnie pisać swoje wypociny?

Zdzisław
Zdzisław
21/05/2024 14:31

PO wezwało na pomoc wojsko, które wcześniej krytykowała© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.