|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Zalało ich miejsce pracy. Szukają wsparcia

Od kilku lat prowadzą zajęcia dla dzieci, poprzez kreatywne wykorzystanie między innymi klocków LEGO. Teraz, na skutek ulewy, stracili swoje miejsce pracy i przedmioty służące do dydaktyki.

Od 5 lat Centrum Kreatywności Bricks4Kidz działa na terenie Gniezna, organizując dzieciom zajęcia rozwojowe z klockami LEGO. W wyniku poniedziałkowej ulewy zostali pozbawieni 90% swojego dobytku. 

– Woda, która zbierała się na ulicy Chrobrego spływała schodami do naszego lokalu. W wyniku gradobicia oraz ogromnej ilości opadów nasze miejsce na mapie Gniezna – Centrum Kreatywności Bricks4Kidz zostało doszczętnie zniszczone… Żywioł zdemolował wszystko… W związku z ta sytuacja zwracamy się do was – do ludzi, którzy znają nasze działania, w które zawsze wkładamy ogrom serca i miłości do dzieci z prośba o wsparcie. Załączone zdjęcia prezentują skale zniszczeń – rozpoczynając od mebli, poprzez materiały do prowadzenia zajęć, sprzęty elektroniczne, dokumenty, gabloty z kolekcjonerskimi zestawami, kończąc na zalanych ścianach – informują. Jak dodano, podczas ulewy animatorki prowadziły zajęcia w szkołach, przez co udało się uchować tylko część przedmiotów, wykorzystywanych podczas lekcji. 

– Drodzy Państwo formą wsparcia będzie dla nas również zarezerwowanie warsztatów w klasach, grupach przedszkolnych, domach kultury, świetlicach. Chętnie przeprowadzimy również urodzinki wyjazdowe oraz warsztaty jako atrakcje na półkoloniach. Nam wystarczy tylko wskazanie przez Państwa miejsca, zapisami i wszelkimi szczegółami zajmiemy się my! Dla nas będzie to możliwość zorganizowania pracy animatorom, zapewniając ciągłość funkcjonowania, zarobku w celu odbudowy osiągniętego wcześniej potencjału – informują. 

Wesprzeć można poprzez:

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miszaaa
Miszaaa
25/05/2024 06:39

Jak to dobrze że są ubezpieczenia. Za kilkanaście złotych miesięcznie można kupić spokój w razie takich sytuacji

Jasiu
Jasiu
24/05/2024 14:42

Nie jest tak źle powylewac pozamiatać i gitara© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.