|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Rodzinny piknik w „Siódemce”

Zabawa i śmiech gościł w piątkowe popołudnie wokół Szkoły Podstawowej nr 7, gdzie odbywał się mały festyn zorganizowany dla uczniów i nie tylko.

Wydarzenie przyciągnęło przede wszystkim wychowanków placówki przy ul. Paczkowskiego, którzy mogli korzystać z terenu szkoły w zupełnie inny sposób, niż na co dzień. Pojawiły się bowiem dmuchane zamki, ale także różne inne atrakcje przygotowane na tę okazję, również pokazy czy sportowe rozgrywki.

Nie zabrakło także obecności służb mundurowych oraz zabytkowego autosanu z taboru MPK Gniezno, ale i domowych wypieków oraz „klasycznych” dla tego typu okazji gastronomicznych przysmaków. Wydarzenie sprawiło na pewno sporo radości najmłodszym, dla których na pewno była to zapowiedź dłuższej beztroski, jaką są nadchodzące wakacje.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.