|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Sara James wystąpiła na zakończenie Dni Gniezna

W sobotni wieczór Plac św. Wojciecha, tym razem przy pogodnej aurze, ponownie wypełnił się publicznością przybyłą na koncerty z okazji Dni Gniezna.

Po deszczowym piątku przyszła pora na słoneczną sobotę. Występujący o godzinie 19 rockowy zespół Me&Her miał okazję do zebrania swojej publiczności, co dla miejscowych muzyków nie było takie trudne.

Jakiś czas po supporcie plac wypełnił się przybyłymi na koncert gwiazdy wieczoru – Sarę James, po której udziale w programie The Voice Kids w 2021 roku kariera wciąż rozkwita. Młoda wokalistka zgromadziła równie młodą publikę, która wypełniła przestrzeń przed sceną, włączając się we wspólny śpiew i żywo reagując na słowa kierowane do nich przez piosenkarkę.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BujdaszPatrol
BujdaszPatrol
23/06/2024 04:18

Jedno zdjęcie jest fajne. Ale czy ktoś jest mi wstanie wytłumaczyć człowieka, który pcha się przed samą bramkę, a potem ogląda koncert przez telefon? Czego nie rozumiem?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.