|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Absolutorium studentów GSW „Milenium”

W sobotnie południe w auli Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej „Milenium” odbyła się uroczystość absolutoryjna studentów na kierunkach licencjackich i magisterskich.

Prawie setka absolwentów z kilku kierunków zarówno w gnieźnieńskiej, jak i wągrowieckiej placówce „Milenium”, uczestniczyła w symbolicznym wręczeniu zaświadczeń o ukończeniu studiów. Wszyscy z nich są już po obronach swoich prac dyplomowych.

Do zgromadzonych słowo wygłosił dr Krzysztof Gawrecki, rektor GSW Milenium, który wymieniając przykłady sportowców, którzy latami, poprzez żmudne ćwiczenia, docierali do swoich najwyższych sukcesów powiedział: – Zwycięstwo należy do tych najwytrwalszych. Do wierzących w sukces, ciężko pracujących, cierpliwych, nieustępliwych, nastawionych entuzjastycznie. Na takich absolwentów patrzę – mówił.

Następnie dokonano uroczystego wręczenia nagród dla najaktywniejszych studentów, zasłużonych dla życia uczelni, a także autorów uznanych prac dyplomowych. Po tym wszyscy otrzymali zaświadczenia o otrzymaniu absolutorium. Na koniec jeszcze prezydent Michał Powałowski wręczył Medal Jubileuszowy prof. nzw. dr Lechosławi Gawreckiemu, założycielowi GSW „Milenium” oraz wieloletniemu jej rektorowi. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.