|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Mikołajkowe morsy dla Kociego Gniezna

Królewskie Morsy Gniezno

Nie po raz pierwszy gnieźnieńskie morsy zorganizowały akcję charytatywną, na rzecz potrzebujących – tym razem dla kotów z Pierwszej Stolicy, które znajdują się pod opieką Kociego Gniezna.

Śniegu nie było, ale mróz już tak – aura zachęca miłośników zimnych kąpieli do tradycyjnego, wspólnego ich zażywania w niedzielne południe. 11 grudnia zebrali się na plaży Łazienek, by w mikołajkowej aranżacji, przekazać dary na rzecz Kociego Gniezna – suchą i mokrą karmę, worki do śmieci, podkłady itp. 

Na apel odpowiedziało wielu morsów (a właściwie tego dnia to Mikołajów i Śnieżynek), którzy przynieśli najróżniejsze potrzebne przedmioty, wspierając tym samym całą akcję. Tymczasem po krótkiej rozgrzewce przy (dosłownie!) kociej muzyce, wszyscy wspólnie weszli do wody mającej tego dnia ledwo ponad 1 stopień powyżej zera. 

Każdy, kto chce wspomóc Kocie Gniezno, może to uczynić wpłacając na konto: Stowarzyszenie Kocie Gniezno BNP Paribas Bank 28 1600 1462 1838 1066 3000 0001. Więcej informacji na stronie Kocie Gniezno.

#Tagi

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
Kuba
12/12/2022 12:42

Przecież tam jest Whiskas. Oj, znając panie z kociego, to ktoś się nasłucha od patologi© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.