|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Akcja „Paka dla Bezdomniaka” w Galerii Gniezno

Pomoc zwierzętom

W najbliższą niedzielę 18 grudnia, na terenie centrum handlowego przy ul. Pałuckiej, prowadzona będzie akcja zbiórki darów na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie.

W niedzielę 18 grudnia, podczas odwiedzin Galerii Gniezno przy ul. Pałuckiej, na miejscu będą czekać wysłannicy świętego Mikołaja, którzy przy pomocy osób o dobrych sercach chcieliby napełnić worek z prezentami dla bezdomnych psiaków i kotów ze Schronisko dla Zwierząt w Gnieźnie

Tego dnia, w godzinach od 10 do 14, zbierana będzie karma, koce, zabawki dla zwierząt itp. O tym, czego dokładnie potrzeba, będzie można zapytać wolontariuszy na miejscu. W podziękowaniu za upominki dla podopiecznych schroniska, będzie można sobie zrobić zdjęcie z wyjątkowymi pełnomocnikami świętego Mikołaja, a dzieci otrzymają słodki poczęstunek.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.