Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na szosie prowadzącej przez Grotkowo w gminie Niechanowo, gdzie miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych.
W piątkowy wczesny wieczór służby zostały powiadomione o pożarze, do jakiego doszło w bloku przy ul. Czystej w Gnieźnie.
piątek, 30 września 2022 16:29

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Do tragicznego wypadku doszło prawdopodobnie wczoraj wieczorem lub w nocy z czwartku na piątek na szosie między Łopiennem a Janowcem Wielkopolskim.
10 października rozpocznie się wydawanie laptopów i akcesoriów komputerowych w ramach projektu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”. Sprzęt trafi do 525 uczniów z Gniezna. O dokładnym terminie odbioru będą poinformowani telefonicznie.
piątek, 30 września 2022 11:54

Prymus stawia na zdrowie

Przedszkolaki oraz uczniowie z Prymusa wiedzą doskonale co trzeba robić by być zdrowym. Placówka zamieniła się w ogromny sad, a wszystko w związku z prozdrowotną akcją przeprowadzoną z okazji Światowego Dnia Jabłka. 
W miniony czwartek inspektorzy drogowi zatrzymali na S5 transport, którego masa była przekroczona ponad normę.
W czwartkowy wieczór służby otrzymały informację o potrąceniu, do jakiego doszło w centrum Gniezna. Poszkodowana trafiła do szpitala.
Gnieźnieńscy policjanci podsumowali wczorajsze działania NURD, które miały na celu zwrócenie uwagi tak kierowcom, jak i przechodniom, na stosowanie się do przepisów.
Strona 1 z 797

Ostatnio dodane