|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Nowy obiekt handlowy na Winiarach. Wkrótce otwarcie sklepów

W ostatnich miesiącach wzniesiony został nowy budynek handlowy, który stanął u zbiegu ul. Gdańskiej i Żnińskiej. Inwestycja ma powierzchnię ponad 2100 metrów kwadratowych.

Nowy obiekt realizowany przez spółkę DJB Invest powstał na nieurządzonej dotąd działce i docelowo jest to pierwszy etap jej zagospodarowywania z przeznaczeniem pod handel.

Budynek został pobudowany przez prywatnego inwestora, a realizacją inwestycji zajęła się Amwin Inwest z Wrześni. Obecnie w nowym obiekcie trwa urządzanie wnętrz, w których znajdą się trzy sklepy – Sinsay, Action oraz KAES. Za proces komercjalizacji odpowiedzialna jest firma konsultingowa Zandecki Partners z Poznania.

– Otwarcie pierwszego sklepu Action zarówno w mieście, jak i w Parku Handlowym DJB w Gnieźnie odbędzie się w najbliższą sobotę. tj. 25.03.br o godz. 9:00. Otwarcie drugiego sklepu – marki SINSAY odbędzie się 30.03.br. o godz. 9. Otwarcie sklepu marki KAES będzie miało miejsce do końca maja bieżącego roku. Najemcy w tych dniach będą oferowali liczne promocje i szereg atrakcji dla klientów – poinformowali nas przedstawiciele firmy Zandecki Partners.

W planie zakłada się budowę drugiego budynku o powierzchni 2600 metrów kwadratowych – jego wykonanie planowane jest na przełom pierwszego i drugiego kwartału 2024 roku. Łącznie na ww. nieruchomości powstanie więc 4700 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Obecnie dostępnych jest 65 miejsc postojowych dla samochodów – po ukończeniu inwestycji będzie ich 140. 

– Naszym celem związanym z komercjalizacją drugiej części obiektu jest uzupełnienie oferty handlowej o marki, które nie występują w tej części miasta, a ich oferta będzie zróżnicowana i atrakcyjna dla mieszkańców Gniezna i okolic.  Obecnie, w drugim etapie realizacji zakładamy sieciowe sklepy z zakresu m.in. wyposażenia wnętrz, odzieży, drogerii, czy RTV / AGD. Nie wykluczamy również kolejnych debiutów Najemców sieciowych – przekazał Zandecki Partners. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.