|  Rafał Wichniewicz  |  4 komentarze

Nowa nawierzchnia na szosie przez Gębarzewo do Czerniejewa

Kierowcy korzystający z alternatywnej drogi prowadzącej do Czerniejewa przez Gębarzewo mogą już korzystać z ponad 2 kilometrów odnowionej drogi.

Mowa o szosie prowadzącej z os. Pustachowa przez Las Miejski. Odcinek tej drogi od przejazdu kolejowego przez Gębarzewo był już w coraz gorszym stanie technicznym, pełną dziur i pęknięć, a sama nawierzchnia wykonana technologią, która powodowała większy hałas od przejeżdżających pojazdów.

W ostatnich tygodniach na tym odcinku aż w kierunku Kosmowa Gmina Czerniejewo wykonała nową nawierzchnię. Zasadnicze prace już się zakończyły, co na pewno zauważyli już zmotoryzowani jeżdżący tym odcinkiem, którzy nie muszą liczyć się z utrudnieniami. Poza tym po remoncie nawierzchnia znacznie zredukowała hałas przejeżdżających pojazdów. W ramach prac dodatkowo także wykonano częściową regulację rowów melioracyjnych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rowerzysta
Rowerzysta
12/05/2023 12:25

Super. To jest promocja i dobry znak dla rozwoju.

Batman
Batman
12/05/2023 11:44

Pochwalcie się lepiej jak Gębarzewko wygląda.Najbardziej zniszczony asfalt pozostał przez centrum wioski(Nie potrzebne było robienie nakładanie na dobry asfalt nowego dywanika od torów w Gębarzewie w kierunku byłej prochowni.Te pieniądze i towar trzeba było wykorzystać na wylanie całego Gębarzewka bo tam już Diabeł mówi dobranoc kompletnie zapomniana i omijana wioska przez Gminie Czerniejewo-Wstyd!!!
Tiry rozjadą te drogę do końca(juz jest w opłakanym stanie) z Pawłowa na Gębarzewko-Gębarzewo Scania za Scanią z firmy z Mnichowa.i tak prawie co dnia!

jan
jan
12/05/2023 21:44
Odpowiedź  Batman

gdzie jest sołtys gębarzewka

Batman
Batman
15/05/2023 18:06
Odpowiedź  jan

W Gębarzewie© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.