|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Dawny inspektorat wciąż bez kupca. Po raz 7. trafił na sprzedaż

źródło: Google Street View

Znacznie tańszy niż pierwotnie, a mimo to wciąż nie budzi zainteresowania – Urząd Marszałkowski od półtora roku próbuje sprzedać siedzibę dawnego inspektoratu przy ul. Krótkiej w Gnieźnie, ale jak dotąd bez skutku.

Dwa lata temu zapadła decyzja Zarządu Województwa Wielkopolskiego o sprzedaży budynku, który dawniej stanowił siedzibę Związku Spółek Wodnych oraz inspektoratu Wielkopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu.

Instytucja ta, mieszcząca się przy ul. Krótkiej 8, zajmuje nieruchomość gruntową o powierzchni 719 metrów kwadratowych. Na niej znajduje się budynek administracyjny o powierzchni przeszło 200 metrów kwadratowych – parterowy z podpiwniczeniem. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, nieruchomość ta znajduje się w obszarze zabudowy wielorodzinnej.

Pierwotna wycena obiektu wynosiła 574 tys. złotych. Mimo sześciu przetargów, do tej pory nie znalazł się żaden zainteresowany kupiec. Kolejny został już ogłoszony i wyznaczony na 19 lipca br. – obecnie cena wywoławcza wynosi 299 tys. złotych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.