|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Kolejne piętro PCPR wyremontowane za ponad 1 mln złotych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie otrzymało ukończony kolejny poziom budynku, znajdującego się u zbiegu ul. Jana Pawła II i Sienkiewicza.

Od momentu przejęcia go na cele powiatowych instytucji podległych Starostwu, budynek przeszedł już kompleksowy remont większości pomieszczeń oraz rozbudowę o windę dla niepełnosprawnych. Obecnie wykonano prace na drugim piętrze obiektu, w którym docelowo mieścić się ma Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

Koszt prac wyniósł 1,1 miliona złotych, a w ramach zadania wykonano kompleksową wymianę istniejącej starej instalacji wodociągowej, elektrycznej, przeciwpożarowej, ciepłowniczej, a także wszelkie niezbędne prace budowlane, wymianę stolarki itp.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.