|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

5 firm zainteresowanych przebudową ulicy Pustachowskiej

Wszystkie oferty poniżej kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia zostały złożone do przetargu na przebudowę ul. Pustachowskiej.

Inwestycja, na którą szczególnie czekają mieszkańcy os. Pustachowa oraz kierowcy autobusów MPK, korzystający z wyjątkowo pofałdowanej jezdni ww. ulicy, doczeka się realizacji w najbliższych miesiącach. Dwa tygodnie temu informowaliśmy o charakterze planowanego przedsięwzięcia oraz parametrach (zobacz projekt), a obecnie są już wiadomości o ofertach.

Jak poinformowano, na realizację zadania przeznaczone ma zostać 2 mln 600 tys. złotych. Do przetargu wystartowało pięć firm, z których każda przedłożyła swoją ofertę – wszystkie są poniżej tego „limitu” zarezerwowanego w budżecie Powiatowego Zarządu Dróg:

  • KOSBRUK z Kłecka – 1 mln 890 tys. złotych
  • KOST-BUD z Jaroszyna Kolonii – 1 mln 599 tys. złotych
  • AR-TOR z Mnichowa – 2 mln 337 tys. złotych
  • FUH „ANNA” z Gniezna – 2 mln 248 tys. złotych
  • Firma Drogowa Begier Sławomir z Nekli – 1 mln 793 tys. złotych

Wszystkie firmy przedłożyły gwarancję na 6 lat.

Oczekiwać więc należy, że wykonawca zostanie wybrany w najbliższym czasie i realizacja zadania rozpocznie się jeszcze w okresie wakacyjnym.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Damazy
Damazy
04/06/2024 14:25

Oby nie brać najtańszych bo chytry 2 razy traci i oby nie tych co robili wolności! Natomiast nie wiem jaka firma robiła Witkowska od ronda do słonecznej ale to jest dobrze zrobiona ulica, jedna z niewielu tak ładnie zrobiona

.......
…….
04/06/2024 12:42

Ciekawe która firma wygra skoro po remoncie ulicy pozostanie jeszcze bańka zł do podziału? No ciekawe…?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.