|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Teren przy ul. Konopnickiej nadal bez nabywcy

Po raz piąty odbył się przetarg na zbycie nieruchomości, położonej przy ul. Konopnickiej. Po raz piąty nie znalazł także nabywcy.

Od półtora roku Miasto Gniezno próbuje sprzedać teren dawnego boiska i miejsca, gdzie do niedawna stała jeszcze zrujnowana hala sportowa. W założeniu obiekt miał rozebrać potencjalny nowy nabywca, ale ponieważ nadal go nie było, a budynek sam zaczął się rozpadać, konieczne było jego wyburzenie na zlecenie Miasta.

Tymczasem niedawno odbył się już piąty przetarg na zbycie tej nieruchomości, która docelowo przeznaczona jest pod zabudowę wielorodzinną. Cena wynosiła 5 mln 374 tys. złotych, ale mimo to nadal nie znalazła nabywcy.

Tym samym nieruchomość o powierzchni 8731 metrów kwadratowych nadal pozostanie w swojej formie – tak, jakby na stałe chcieli tego mieszkańcy tego fyrtla, wbrew którym radni miejscy uchwalili wolę zabudowania tego terenu i jego sprzedaży.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.