|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

N-Park ukończony – otwarcie w środę

Kolejny obiekt handlowy, który powstał na mapie Gniezna, otwiera swoje podwoje już w najbliższą środę 23 listopada.

Zakończyło się zagospodarowywanie terenu po dawnej fabryce okien, która znajdowała się pomiędzy ul. Witkowską, Składową i Surowieckiego. Firma Napollo, która podjęła się tej inwestycji, zakończyła właśnie ostatni etap komercjalizacji tego terenu poprzez budowę N-Parku. Obiekt zostanie otwarty 23 listopada o godzinie 9:30.

N-Park składa się z trzech skrzydeł, przyczym jedno z nich (od strony ul. Składowej) jest piętrowy i przeznaczony pod siłownię. Poza tym w budynku znalazła się oferta kilku sklepów i punktów usługowych.
– W N-Parku stawiamy na mix brandów z rożnych kategorii i branż, zaplanowaliśmy portfolio najemców z myślą o markach, które najlepiej uzupełnią ofertę działającej po sąsiedzku Galerii Piastova – komentuje Dorota Beltrani, dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie Napollo. – Nasi klienci będą mogli robić zakupy w Half Price, Tedi, Dealz, Neonet, Rossmann, Sinsay, Cropp, House, a także w pierwszym w Gnieźnie lokalu Maxi Zoo oraz w Żabce. Zapewnimy też komfortowe miejsce do ćwiczeń, czyli siłownię i fitness klub Just Gym – dodaje.

Wjazd do N-Parku prowadzi zarówno od strony ul. Składowej, jak i parkingu Galerii Piastova. Sam budynek wyposażony jest w panele fotowoltaiczne, oświetlenie bazuje na lampach LED, a już niedługo właściciele samochodów elektrycznych będą mogli skorzystać z ładowarki.

W dniu otwarcia N-Park będzie czynny w godzinach 10:00 do 21:00, a chwilę przed otwarciem sklepów o godzinie 9:30, zostanie przecięta symboliczna wstęga przez przedstawicieli inwestora i władz miasta. Także regularne godziny funkcjonowania N-Parku to: 10:00 – 21:00, od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
23/11/2022 07:45

Inwestor i władze miasta, a rondo kiedy ?© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.