|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Pożar mieszkania na os. Grunwaldzkim

W poniedziałkowy wieczór służby zostały powiadomione o pożarze budynku, znajdującego się na os. Grunwaldzkim. Na miejscu konieczna była także interwencja policji.

Do zdarzenia doszło 26 grudnia, przed godziną 20:30. To wówczas mieszkańcy domów przy ul. Armii Krajowej zauważyli, że z jednego z mieszkań wydobywa się dym.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zastały gęste zadymienie wydobywające się z wnętrza jednego z mieszkań baraku. Do tego czasu lokal miał opuścić mężczyzna, który w nim przebywał.

Działania strażaków polegały na wejściu do wnętrza mieszkania i przeszukania go pod kątem innych osób, a także odnalezienia źródła ognia – okazało się, że przyczyną zadymienia były płonący mebel, prawdopodobnie leżanka lub tapczan, znajdujące się w jednym z pokoi. Po jego ugaszeniu dalsze działania polegały na wentylacji pomieszczeń. 

Na miejscu był również patrol policji, który musiał podjąć interwencję wobec jednego z mieszkańców. 

  

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.