|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Zderzenie na DK15 w Trzemesznie

źródło: trzemeszno24.info

W piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 15 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 13 stycznia, krótko przed godziną 15, na wysokości Paroca. Jak wynika z ustaleń trzemeszno24.info, kierujący samochodem osobowym Volkswagenem zatrzymał się, chcąc skręcić w lewo na posesję. Wtedy uderzył w jego tył jadący w tym samym kierunku bus tej samej marki.

Pierwszym z aut podróżowały cztery osoby w tym dwójka dzieci – jedna z pasażerek została przewieziona do szpitala celem wykonania dalszych badań. Okoliczności zdarzenia ustala policja – na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

#Tagi

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
filolog
filolog
14/01/2023 11:53

Może mi ktoś kompetentny wytłumaczy, co oznacza wyraz „zderzenie”? Bo z mojej wiedzy wynika, że aby się coś z czymś zderzyło, musi to nastąpić niejako przodami tych zderzających się. Natomiast zderzeniem z logicznego punktu widzenia nigdy nie można nazwać najechania pojazdu na pojazd. Ten rodzaj „zderzenia” nazywamy „uderzeniem”.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.