|  Rafał Wichniewicz  |  6 komentarzy

Agresor zdemolował pokój hotelowy i atakował auta oraz ludzi na parkingu

W minioną sobotę na parkingu jednej z galerii handlowych kilku mieszkańców było świadkami agresywnego zachowania pobudzonego mężczyzny.

Sytuacja miała miejsce 14 stycznia w godzinach wieczornych na parkingu pomiędzy Galerią Piastova a N-Parkiem.

Jak poinformowała nas mieszkanka, nieznany młody mężczyzna miał zaatakować jej zaparkowane auto i je uderzać po szybach oraz kłaść się na maskę pojazdu. Gnieźnianka na szczęście nie była sama, a na zachowanie agresora z dystansu zareagował jej partner: Na okrzyk „ej, zostaw samochód” zareagował, odwrócił się i zaraz znowu zaczął uderzać. Później nadeszła taka para z samochodu obok, raczej niczego nieświadoma i zaczął się popychać z gościem, później pobiegł do half price – przekazała.

Mężczyzna miał sprawiać wrażenie bardzo pobudzonego jakimiś środkami. Po pewnym czasie miał wyjść z ww. sklepu i pobiec za pasaż. 

Na miejsce została wezwana policja. Dzisiaj o sprawie informuje KPP Gniezno: – W sobotę, 14 stycznia wieczorem do policyjnego aresztu trafił 30-letni mężczyzna z powiatu wągrowieckiego, który agresywnie zachowywał się na jednym z gnieźnieńskich parkingów. Mężczyzna był nietrzeźwy – przekazali policjanci, dalej dodając iż wcześniej mężczyzna spowodował straty w jednym z hoteli na terenie miasta: – Uszkodzona szyba okienna, biurko i czajnik to zniszczenia jakich dokonał mężczyzna. Straty oszacowano na 2 tysiące złotych.

30-latek usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dexter
Dexter
17/01/2023 07:14

Od kiedy szyba okienna, biurko i czajnik kosztują 2000 zł rozumiem inflację ale na podsumowaniu wychodzi: szyba okienna 130 zł biurko nawet wypasione 500 zł i czajnik 100 zł łącznie maksymalnie 730 zł a nie 2 000 zł

leon
leon
17/01/2023 13:00
Odpowiedź  Dexter

Dexter, ty tak na poważnie? Nie masz zielonego pojęcia o cenach towarów i usług, więc może lepiej by było, gdybyś nie zabierał glosu.

Dexter
Dexter
17/01/2023 22:31
Odpowiedź  leon

A jakie to zniszczone usługi ?

fela
fela
17/01/2023 23:17
Odpowiedź  Dexter

Wymiana szyby to usługa,zakup i wniesienie biurka to też usługa,jak i zaprowadzenie porządku TO TEŻ USŁUGA.

Dexter
Dexter
18/01/2023 07:22
Odpowiedź  leon

Panie Leonie, jesli to nie problem poprosimy o dokładne modele tych zniszczonych rzeczy zweryfikujemy, czy aby cena nie jest znacznie naciągnięta 😀 Miłego dnia 🙂

Jordan
Jordan
16/01/2023 21:35

W miniony czwartek wracaliśmy ze spotkania towarzyskiego w centrum Gniezna. Była godzina w pół do pierwszej w nocy. Idąc przez Rynek z ulicy Chrobrego dobiegał do nas ryk mężczyzny tak głośny, że mieliśmy obawy, czy nie będzie atakował przechodniów. Na pewno nie był trzeźwy, może był także pod wpływem środków psychotropowych. Skierowaliśmy się w ulicę równoległą i te krzyki, a w zasadzie wycie było słychać w całym centrum. Niestety, Gniezno jest miastem niespokojnym w nocy, na ulicach i chodnikach często leżą puste butelki po alkoholu nie mówiąc już o innych śmieciach. Przydałoby się więcej patroli policji i Straży Miejskiej. Przecież inni mieszkańcy mają prawo do spokoju.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.