|  Rafał Wichniewicz  |  7 komentarzy

Zdarzenie z udziałem sześciu aut na Wiadukcie Solidarności

We wtorkowy ranek na Wiadukcie Solidarności doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kilku aut. W wyniku kolizji występowały spore utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło 24 stycznia, około godziny 7 na pasie w kierunku Winiar. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kilka aut uderzyło w poprzedzające je pojazdy lub uderzyło w bariery – w sumie w zdarzeniu uszkodzonych zostało sześć aut marki Skoda, Ford, Peugeot, Suzuki i dwa Hyundai. Jezdnia w momencie zdarzenia była miejscami śliska.

Na miejsce skierowano dwa patrole policji, które zajęły się ustaleniem okoliczności zdarzenia oraz zastęp straży pożarnej do pomocy w usuwaniu skutków kolizji. 

Na czas prowadzonych działań ruch na tej nitce Wiaduktu Solidarności odbywał się jednym pasem, co powodowało momentami zator przy wjeździe na przeprawę. 

#Tagi

guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
24/01/2023 16:50

Odrobina wyobraźni noga z gazu i wszędzie dojedziesz. W pogodzie były ostrzeżenia o miejscowych oblodzeniach i żeby uważać, na drogach trąbią w radiu bez przerwy. Niestety nie da się posypać całego miasta w godzinę.

Ktoś
Ktoś
24/01/2023 15:21

Witam , a jednak policja wie co robi stojąc na końcu wiaduktu z fotoradarem czuwa nad naszym bezpieczeństwem a myślałem że łata dziurę budżetową hahaha.

Marek ZYGMUNT
Marek ZYGMUNT
24/01/2023 10:35

Dobrże, że szybko można było rondem WAŁESY zjechać na Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego i kiedujac się na Bydgoszcz oraz skrecajac następnie na Castoramę dojechać do WINIAR „od tyłu”.

Lady
Lady
24/01/2023 09:10

Nic dziwnego. Ja nie dojechałam do pracy- zawróciłam. Kolejny raz miasto nic nie robi ze „śliskimi drogami” . Dzis nie jest ślisko – jest przebardzo ślisko i chyba dlatego, ze mamy sie powybijać.

Sze
Sze
24/01/2023 20:04
Odpowiedź  Lady

Drogi nie wyglądają źle, bez przesady nie jest ślisko. Jadąc z głową na karku dojedziesz do celu.

szofer
szofer
24/01/2023 08:34

Przecież na tym wiadukcie wielu kierowców zachowują się ją kierowcy wyścigów. Tam potrzeba czasowych kontroli tych rajdowców.

Sylwia
Sylwia
24/01/2023 08:21

Jechałam tym wiaduktem około godz. 7.45. Oczywiście wiadukt nie został posypany ani solą ani piaskiem, nadal ślisko na jednym pasie.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.