|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Akcja służb w szkole. Powodem tzw. „śmierdząca bomba”

W czwartkowe przedpołudnie do położonej na terenie gminy Trzemeszno miejscowości Trzemżal wezwano służby – powodem był zapach, który rozchodził się po budynku szkolnym.

Sytuacja miała miejsce 26 stycznia, około godziny 10. To wówczas służby zostały powiadomione, że w szkole podstawowej w Trzemżalu stwierdzono rozchodzący się fetor, przypominający siarkowodór. 

Na miejsce zadysponowano OSP Trzemeszno, OSP Trzemżal i JRG Gniezno. Jak informuje serwis trzemeszno24.info, strażacy nie stwierdzili żadnego zagrożenia – obiekt został sprawdzony miernikami. Jako przyczynę fetoru uznano tzw. „śmierdzącą bombę”, którą miał przynieść jeden uczniów. Działania strażaków ograniczyły się do zlecenia wentylacji budynku. Na miejscu była także policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.