|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Sklepowy złodziej przyłapany z alkoholem. Wcześniej skradł… kapsułki do prania

Młodego mężczyznę zatrzymali gnieźnieńscy policjanci, którzy następnie postawili mu zarzuty dokonania dwóch kradzieży sklepowych na terenie Gniezna.

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek 23 stycznia 2023 roku w markecie przy ulicy Witkowskiej w Gnieźnie. Wówczas to ochrona sklepu ujęła mężczyznę, który ukradł kilka butelek drogiego alkoholu. Gdyby mu się ten czyn powiódł, spowodowałby stratę o wartości 636 złotych.

– Podczas wykonywania czynności przez funkcjonariuszy okazało się, że ten sam mężczyzna był już wcześniej w innym markecie tej samej sieci mieszczącym się w Gnieźnie, gdzie ukradł kilka opakowań kapsułek do prania. W tym przypadku straty wyniosły niecałe 180 złotych – informuje KPP Gniezno.

Sprawcą okazał się 23-letni obywatel Gruzji, który za oba czyny usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.