|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Kontrole przewozu osób przy bazie wojskowej. Były mandaty

źródło: WITD

W miniony piątek inspektorzy drogowi dokonali kontroli osób zajmujących się przewozami pasażerskimi, którzy czekają na klientów w rejonie bazy wojskowej w Powidzu.

27 stycznia w godzinach wieczornych inspektorzy z konińskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu wspólnie z Żandarmerią Wojskową po raz kolejny przeprowadzili kontrolę przewozu osób taksówkami przy bazie lotniczej w Powidzu.

– To miejsce stanowi newralgiczny punkt przewozów taksówkowych, bowiem stamtąd wojskowi amerykańscy jadą do miasta, zamawiając taksówki, bądź też wsiadając do czekających już pojazdów. W efekcie działań inspektorzy skontrolowali siedem pojazdów, w dwóch przypadkach zatrzymali od nich dowody rejestracyjne. Trzej  kierowcy otrzymali też mandaty karne za brak wyposażenia pojazdów w odpowiednie dokumenty i za zły stan techniczny pojazdów – informuje  WITD.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.