|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Dwa auta na boku w śnieżne przedpołudnie

Źródło: OSP Łubowo

Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło w piątek wkrótce po tym, jak nad region nadciągnęły intensywne opady śniegu.

Od piątkowego rana służby miały sporo pracy przy zabezpieczaniu różnych zdarzeń drogowych, do jakich dochodziło w powiecie. Poza zderzeniem, które miało miejsce na ul. Rzepichy (informowaliśmy już wcześniej), doszło także do kilku kolizji oraz dwóch poważniejszych, gdzie wymagana była interwencja służb.

Pierwsza z nich miała miejsce przed godziną 8:30 w Owieczkach (gmina Łubowo), gdzie samochód osobowy marki Volkswagen, jadąc drogą wojewódzką nr 197, za łukiem drogi wypadł z jezdni na chodnik, gdzie przewrócił się na bok wpadając między barierki na mostku. Na miejscu interweniowały OSP Łubowo oraz JRG Gniezno – kierującemu nic się nie stało. 

Druga kolizja zdarzyła się około 10:30 w Strzyżewie Witkowskim (gmina Witkowo). Tam to również doszło do wywrócenia na bok samochodu osobowego marki KIA. Mimo iż na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, to kierujący nie odniósł poważniejszych obrażeń. Rejon zdarzenia zabezpieczało OSP Witkowo.

Okoliczności obu zdarzeń ustala policja.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.