|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Inspektorzy kontrolowali trzeźwość kierowców ciężarówek

źródło: WITD

W miniony wtorek na terenie całej Wielkopolski inspektorzy drogowi przeprowadzili szereg działań związanych z kontrolami trzeźwości u kierowców ciężarówek.

Poświąteczny poranek tym razem przypadł w udziale inspektorom drogowym, którzy przeprowadzili swoją akcję badania trzeźwości na drogach różnych kategorii. Na terenie całej Wielkopolski skontrolowano w ten sposób blisko dwieście osób – sprawdzano zarówno ciężarówki, jak i mniejsze pojazdy dostawcze.

Inspektorzy drogowi z Gniezna w ten sposób zweryfikowali 24 kierowców – wszyscy byli trzeźwi. Równie pozytywne informacje spływały z całego województwa, bowiem ujawniono tylko jeden przypadek kierowcy, będącego w stanie po użyciu alkoholu, który miał 0,2 promila.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.