|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Okradł znajomego i… poszedł na zakupy

Na początku tygodnia policjanci zostali poinformowani o kradzieży, do jakiej doszło w jednym z mieszkań na terenie Trzemeszna. Jej sprawca został już zatrzymany.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek 17 kwietnia w Trzemesznie, wczesnym popołudniem. Do mieszkania, które nie było zamknięte na klucz, wszedł znajomy właściciela lokalu. Wykorzystując jego nieuwagę, skradł portfel z zawartością 400 złotych oraz dokumenty.

– Właściciel, który szybko zorientował się, że został okradziony poprosił sąsiadów o pomoc, którzy spisali się na medal i pomogli odzyskać część utraconego mienia. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży, do której się przyznał – informuje KPP Gniezno.

Jak się okazuje, sprawca kradzieży po zabraniu portfela poszedł do marketu na zakupy. Mężczyzna tłumaczył się policjantom, że dokonał tego czynu bo był pijany. Teraz za to odpowie przed sądem.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.