|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Nastolatkowie mieli podpalić mężczyznę

Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie prowadzi postępowanie w sprawie zdarzenia, które miało miejsce kilka dni temu na obrzeżach Pobiedzisk.

Do zdarzenia doszło w czwartek 4 maja br. w godzinach wieczornych. O sprawie informuje epoznan.pl, który teraz otrzymał informację od mieszkańców. Z tych doniesień wynikało, że nastolatkowie mieli podpalić bezdomnego mężczyznę.

Oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu mł. insp. Andrzej Borowiak przekazał serwisowi, że w czwartkowy wieczór na obrzeżach Pobiedzisk znaleziono mężczyznę z oparzeniami: – Obrażenia na ciele mężczyzny wskazywały, że mogło dojść do jego podpalenia. Policjanci natychmiast zajęli się sprawą. Jak ustalili, wcześniej mężczyzna widziany był w towarzystwie 17-latka i trzech 15-latków – informuje. Poszkodowany mężczyzna był pijany – miał 3,5 promila, a obecnie przebywa w szpitalu – jego stan jest poważny.

Postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie, która ma podejmować dalsze czynności.  Do sprawy zatrzymano 17-latka. 15-latkowie po wykonanych czynnościach zostali zwolnieni do domów, ale ich sprawą może zająć się sąd rodzinny.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.