|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Kompletnie pijany staranował barierki na S5 i rozbił auto w rowie

W nocy służby zostały wezwane do wypadku drogowego, do jakiego doszło na drodze ekspresowej S5 w rejonie węzła Czerniejewo. Sprawca był pijany.

Zdarzenie miało miejsce 16 maja, po godzinie 23, na węźle Czerniejewo – kierujący samochodem marki Volvo S80, jadąc od strony Poznania w kierunku Bydgoszczy, zjechał na pas prawoskrętu w stronę Czerniejewa i tam przebił bariery, a następnie rozbił auto o rów melioracyjny.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo, OSP Czerniejewo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych służb zastano rozbity pojazd oraz kierującego, który jednak – jak ustalono po badaniu – nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Kierowca trafił jednak w ręce policjantów – ci ustalili, że 19-latek z powiatu wrzesińskiego znajduje się w stanie nietrzeźwości. Jak nam przekazała KPP Gniezno, miał 1,7 promila alkoholu w organizmie, a do tego już w tym wieku posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Po przeprowadzeniu czynności na miejscu został on przewieziony do komendy w Gnieźnie, gdzie spędził noc w izbie dla osób zatrzymanych.

Auto zostało zabezpieczone na parkingu policyjnym. Postępowanie prowadzi komisariat policji w Czerniejewie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
500 pl
500 pl
17/05/2023 11:22

Przyszłość narodu.
Takie będą rzeczpospolite jakie ich młodzieży chowanie.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.