|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Pożar domu w czwartkowy ranek. Kilka zastępów w akcji

źródło: OSP Niechanowo

Strażacy z czterech jednostek zostali zadysponowani do pożaru domu mieszkalnego, który miał miejsce w Witkowie w czwartek rano.

Do zdarzenia doszło 18 maja, po godzinie 8. To wówczas do stanowiska kierowania PSP Gniezno wpłynęło zgłoszenie o pożarze w domu jednorodzinnym przy ul. Wrzesińskiej w Witkowie. Z informacji wynikało, że ogień cały czas się rozprzestrzeniał.

Na miejsce skierowano zastępy OSP Witkowo, OSP Niechanowo, OSP Mielżyn oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano pożar rozwinięty w kilku pomieszczeniach budynku jednorodzinnego. Działania gaśnicze polegały na podaniu prądów wody na palące się elementy wyposażenia wnętrz oraz wyniesieniu butli z gazem, które znajdowały się w środku. Po ugaszeniu prowadzona była wentylacja pomieszczeń.

Jednej z osób konieczne było udzielenie pomocy medycznej. Na miejscu obecna była również policja. Działania strażaków na miejscu jeszcze trwają.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.