|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Fiat wypadł na łuku drogi

źródło: OSP Zdziechowa

W piątkowy ranek na łuku drogi doszło do kolejnego w ostatnim czasie wypadku na szosie z Gniezna do Kłecka w miejscowości Obora.

Do zdarzenia doszło 23 czerwca, przed godziną 7:30. Jak wynika z ustaleń policji, 19-latka kierująca samochodem marki Fiat Punto, jadąc od strony Gniezna w kierunku Kłecka, na łuku drogi w prawo nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad autem i wypadła z jezdni, gdzie doszło do dachowania.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy OSP Zdziechowa, OSP Kłecko i JRG Gniezno. Kierująca nie odniosła poważniejszych obrażeń – za spowodowanie zdarzenia drogowego została ukarana mandatem. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.